Back to top
Skip to main content
  • Grupy
-
group-page-snippet-th.jpg
DJ HERC 

Dj Herc to dj z 25 letnim doświadczeniem, specjalista od lekkich i przyjemnych brzmień z różnych odmian  muzyki house, lounge i chillout. 
Na wieczorach z cyklu Deep space by Dj Herc możecie spodziewać się tylko dobrych wibracji oraz miłej atmosfery w wyszukanych melodycznych perełkach deep, progressive, melodic house.

group-page-snippet2-th.jpg
DJ FINGER

Ponad 18 lat za gramofonami na scenie, kilkadziesiąt mixtejpów i skreczy na płytach, mix dynamicznych technik skreczowania i różnorodnego spektrum muzycznego od najnowszych gatunków po klasykę lat 80' i 90' w lounge'owym wydaniu. DJ FINGER dzieli się swoją pasją i dobrą atmosferą, która wypełnia parkiety w każdym mieście, które odwiedza. Jako jeden z nielicznych DJ-ów w Polsce łączy dźwięk z wideo w formie występu na żywo - DVJ. Na żywo na scenie pokazał swoje umiejętności w Singapurze z dwukrotnym mistrzem świata w beatboxingu Dharnim i wokalistą KLeahem, tworząc wyjątkowe połączenie beatboxu i wokalu w występach na żywo. Łącząc rockowe riffy i surową energię hiphopową w ramach projektu FAMOUS DRUMS & CUTS z perkusistą Johnnym Eightballem

DJ
DJ MATUSH!
Matush profesjonalnie działa na rynku muzycznym od ponad 30 lat. W latach 90-tych został wielokrotnie mistrzem oraz wicemistrzem Polski w miksowaniu na płytach winylowych. W 1996 reprezentowania Polskę na mistrzostwach świata Technics World DJ Mixing Championships we włoskim Rimini. Jego styl nieustannie podlega ciągłej ewolucji, a inspiracje czerpie, łącząc ze sobą różne formy muzyki elektronicznej z etniczną, folkową oraz disco. Pozytywna osobowość, zmysł doboru muzyki, jak również niezwykle płynna i harmoniczna technika miksowania sprawiły, że zyskał uznanie na klubowej scenie muzycznej. Jako DJ zagrał we wszystkich znaczących klubach oraz na festiwalach w Polsce. Występował na głównych scenach takich dużych festiwali jak: Creamfields, Audioriver, Sunrise Festival, Water Festival, Parada Wolności w Łodzi, Berlin Street Parade, Instytut Energetyki, Electrocity, Bass Planet, Parada Równości w Warszawie. Za granicą występował jako DJ w takich miastach jak Dublin, Londyn, Berlin, San Antonio - Ibiza oraz Moskwa. Dzięki sukcesom własnych wydawnictw muzycznych, został doceniony także jako producent. Autorskie nagrania wielokrotnie trafiały na czołowe miejsca światowych list sprzedaży. Od 2014 roku prowadzi również własny label muzyczny Groove Tom Records.